אודות המרצה

אילת אסקוזידו

אילת אסקוזידו היא המרצה של הקורס לכתיבת ביוגרפיות.

אילת היא מנשימת זיכרונות. כותבת, עורכת ומוציאה לאור ספרי משפחה וקהילה. היא מדריכה ויועצת להפקת ביוגרפיות אישיות ומקצועיות; ומנחה של סדנאות כתיבה.
בשנת 2000 ייסדה את “הסיפור שנשאר”, בית יוצר והוצאה לאור לספרים ביוגרפיים – ספרי חותם והשראה. מאז ליוותה עשרות משפחות וכמה ארגונים במסע הזיכרונות שלהם.
אילת עסקה בעבר בפיתוח תכניות לימודים במשרד החינוך. הייתה שותפה בפיתוחם של ערכות ומדריכים למחנכות ולמחנכי הגיל הרך בתחומי חברה, תרבות ומורשת יהודית.
היא נשואה ואם לשלושה. ילידת מטולה ותושבת מזכרת בתיה. זמינה בוואטסאפ ועונה לכל שאלה.

אודות הסיפור שנשאר

הסיפור שנשאר נוסד בשנת 2000 כבית יוצר המתמחה בתיעוד, תחקיר, עריכה והפקה איכותיים של ביוגרפיות. אנו טווים זיכרונות, סיפורים אישיים – משפחתיים או מקצועיים – לכלל אריג משותף וססגוני.
בין לקוחותינו: חברות, איגודים וארגונים; מומחים בתחומם שהוציאו לאור סיפורי חיים מקצועיים; עשרות משפחות מכל הארץ; נשים וגברים שכתבו בעזרתנו אוטוביוגרפיות וספרי זיכרון.
כל פרויקט של הסיפור שנשאר זוכה לטיפול רגיש ומעמיק, והתוצאה איכותית ומוקפדת – החל מעריכת התוכן, דרך העיצוב הגרפי וכלה בהפקה ובגימור של הספרים ושל התוצרים האחרים. תהליך היצירה של ספר ביוגרפי מחבר את בני המשפחה או את חברי הארגון לסיפור המשותף שלהם ולערכי היסוד שלו. התהליך מלכד, מאפשר מעורבות, מחזק תחושת שייכות וגאוות יחידה.
ההתמחות שלנו היא ביצירת ספרים ביוגרפיים. בנוסף לשירותי התיעוד וההפקה, צוות הסיפור שנשאר מציע גם ליווי, ייעוץ וכלים שבעזרתם תוכלו לעשות זאת גם אתם, בעצמכם. פיתחנו את הקורס הדיגיטלי לכותבי ביוגרפיות כדי לשתף אחרים בניסיון שצברנו, להדריך ולהנחות. בעזרת הקורס תלמדו לראיין, לערוך וליצור סיפור חיים אישי או משפחתי; תקדמו את פרויקט התיעוד שלכם ותוכלו להפיק ממנו את המיטב.
אפשר להזמין את הקורס לכותבי ביוגרפיות גם באופן פרונטלי ומותאם לצורכיכם.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד